
Артикул: 20471
Манікюрна підставка під руки Air max чорна на срібних ніжках – манікюрна підставка під руки. М’яка подушка з екокожі та стійкі металеві ніжки з силіконовими накладками забезпечують комфорт клієнта і правильне положення рук майстра. Висота дозволяє розмістити УФ/LED лампу під підставкою. Аксесуар легко очищується та стійкий до дезінфекції.
| Комфорт | М’яка подушка забезпечує зручність для клієнта |
| Матеріали | екокожа, металеві ніжки з силіконовими накладками |
| Стабільність | Ніжки з силіконовими накладками гарантують стійкість |
| Розмір | 43×15×15 см (12 см до нижнього краю) |
| Матеріал | екокожа, металеві ніжки з силіконовими накладками |
| Розміри | 43×15×15 см (12 см до нижнього краю) |
| Вага | ≈1,9 кг |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |
Оплатіть зручним способом
Нова Пошта
1-3 дні • від 70 ₴
Нова Пошта — кур'єр
1-3 дні • до дверей
Укрпошта
3-7 днів • від 35 ₴
Безкоштовно від 3 000 ₴
100% оригінальна продукція з сертифікатами від виробника
Повернення протягом 14 днів
Безпечна оплата онлайн або при отриманні
Артикул: 20471
Манікюрна підставка під руки Air max чорна на срібних ніжках – манікюрна підставка під руки. М’яка подушка з екокожі та стійкі металеві ніжки з силіконовими накладками забезпечують комфорт клієнта і правильне положення рук майстра. Висота дозволяє розмістити УФ/LED лампу під підставкою. Аксесуар легко очищується та стійкий до дезінфекції.
| Комфорт | М’яка подушка забезпечує зручність для клієнта |
| Матеріали | екокожа, металеві ніжки з силіконовими накладками |
| Стабільність | Ніжки з силіконовими накладками гарантують стійкість |
| Розмір | 43×15×15 см (12 см до нижнього краю) |
| Матеріал | екокожа, металеві ніжки з силіконовими накладками |
| Розміри | 43×15×15 см (12 см до нижнього краю) |
| Вага | ≈1,9 кг |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |