
Артикул: AirMax2
Підставка під сумку Air Max коричнева (велюр) – стильна підставка для сумки. Вона дозволяє акуратно розмістити сумку, парасольку чи аксесуари клієнта, не класти їх на підлогу. Каркас з натурального бука з оббивкою з велюру або екокожі витримує навантаження та гармонійно вписується в інтер’єр. Підставка компактно складається для зберігання.
| Матеріали | натуральний бук, оббивка – велюр/екошкіра |
| Розмір | 37×35×41 см |
| Вага | ≈800 г |
| Особливості | складається для зберігання |
| Матеріал | натуральний бук, оббивка – велюр/екошкіра |
| Розміри | 37×35×41 см |
| Розмір у складеному вигляді | 50×7 см |
| Вага | ≈800 г |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |
Оплатіть зручним способом
Нова Пошта
1-3 дні • від 70 ₴
Нова Пошта — кур'єр
1-3 дні • до дверей
Укрпошта
3-7 днів • від 35 ₴
Безкоштовно від 3 000 ₴
100% оригінальна продукція з сертифікатами від виробника
Повернення протягом 14 днів
Безпечна оплата онлайн або при отриманні
Артикул: AirMax2
Підставка під сумку Air Max коричнева (велюр) – стильна підставка для сумки. Вона дозволяє акуратно розмістити сумку, парасольку чи аксесуари клієнта, не класти їх на підлогу. Каркас з натурального бука з оббивкою з велюру або екокожі витримує навантаження та гармонійно вписується в інтер’єр. Підставка компактно складається для зберігання.
| Матеріали | натуральний бук, оббивка – велюр/екошкіра |
| Розмір | 37×35×41 см |
| Вага | ≈800 г |
| Особливості | складається для зберігання |
| Матеріал | натуральний бук, оббивка – велюр/екошкіра |
| Розміри | 37×35×41 см |
| Розмір у складеному вигляді | 50×7 см |
| Вага | ≈800 г |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |