
Артикул: 21542
Витяжка для манікюру з фільтром, що вбудовується Air Max VF 12 PLus – вбудована витяжка, яка економить місце на робочому столі. Потужність 60 Вт та продуктивність 400–700 м³/год забезпечують якісне всмоктування пилу та опилу. Встановіть модуль під столом, залишаючи на поверхні лише решітку. У комплекті встановлено фільтр AirMax 19,5×22×2 см (1 шт. у комплекті), який легко замінити. Вбудована.
| Ефективність | Потужність 60 Вт та продуктивність 400–700 м³/год забезпечують швидке збирання пилу |
| Режими | 7 швидкостей |
| Фільтр | фільтр AirMax 19,5×22×2 см (1 шт. у комплекті) |
| Особливості | вбудована |
| Потужність | 60 Вт |
| Продуктивність | 400–700 м³/год |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Розміри | 24×25×12 см |
| Фільтр | фільтр AirMax 19,5×22×2 см (1 шт. у комплекті) |
| Двигун | корейський двигун |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |
Оплатіть зручним способом
Нова Пошта
1-3 дні • від 70 ₴
Нова Пошта — кур'єр
1-3 дні • до дверей
Укрпошта
3-7 днів • від 35 ₴
Безкоштовно від 3 000 ₴
100% оригінальна продукція з сертифікатами від виробника
Повернення протягом 14 днів
Безпечна оплата онлайн або при отриманні
Артикул: 21542
Витяжка для манікюру з фільтром, що вбудовується Air Max VF 12 PLus – вбудована витяжка, яка економить місце на робочому столі. Потужність 60 Вт та продуктивність 400–700 м³/год забезпечують якісне всмоктування пилу та опилу. Встановіть модуль під столом, залишаючи на поверхні лише решітку. У комплекті встановлено фільтр AirMax 19,5×22×2 см (1 шт. у комплекті), який легко замінити. Вбудована.
| Ефективність | Потужність 60 Вт та продуктивність 400–700 м³/год забезпечують швидке збирання пилу |
| Режими | 7 швидкостей |
| Фільтр | фільтр AirMax 19,5×22×2 см (1 шт. у комплекті) |
| Особливості | вбудована |
| Потужність | 60 Вт |
| Продуктивність | 400–700 м³/год |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Розміри | 24×25×12 см |
| Фільтр | фільтр AirMax 19,5×22×2 см (1 шт. у комплекті) |
| Двигун | корейський двигун |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |