
Артикул: 19186
Витяжка настільна Air Max N2 Pro (M151 Pro) з мішком – професійна настільна витяжка для манікюру та педикюру. Потужний двигун 65 Вт забезпечує продуктивність 450–800 м³/год, ефективно збираючи пил і опилки під час роботи. Використовується пилозбірний мішок, що збирає пил.
| Ефективність | Потужність 65 Вт та продуктивність 450–800 м³/год забезпечують швидке збирання пилу |
| Тиха робота | Низький рівень шуму 31–62 дБ |
| Режими | 7 швидкостей |
| Мішок | пилозбірний мішок |
| Потужність | 65 Вт |
| Продуктивність | 450–800 м³/год |
| Рівень шуму | 31–62 дБ |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Розміри | 30×35×15 см |
| Мішок | пилозбірний мішок |
| Двигун | професійний двигун |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |
Оплатіть зручним способом
Нова Пошта
1-3 дні • від 70 ₴
Нова Пошта — кур'єр
1-3 дні • до дверей
Укрпошта
3-7 днів • від 35 ₴
Безкоштовно від 3 000 ₴
100% оригінальна продукція з сертифікатами від виробника
Повернення протягом 14 днів
Безпечна оплата онлайн або при отриманні
Артикул: 19186
Витяжка настільна Air Max N2 Pro (M151 Pro) з мішком – професійна настільна витяжка для манікюру та педикюру. Потужний двигун 65 Вт забезпечує продуктивність 450–800 м³/год, ефективно збираючи пил і опилки під час роботи. Використовується пилозбірний мішок, що збирає пил.
| Ефективність | Потужність 65 Вт та продуктивність 450–800 м³/год забезпечують швидке збирання пилу |
| Тиха робота | Низький рівень шуму 31–62 дБ |
| Режими | 7 швидкостей |
| Мішок | пилозбірний мішок |
| Потужність | 65 Вт |
| Продуктивність | 450–800 м³/год |
| Рівень шуму | 31–62 дБ |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Розміри | 30×35×15 см |
| Мішок | пилозбірний мішок |
| Двигун | професійний двигун |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |