
Артикул: 19184
Витяжка настільна Air Max NF 11, біла – професійна настільна витяжка для манікюру та педикюру. Потужний двигун 60 Вт забезпечує продуктивність 400–700 м³/год, ефективно збираючи пил і опилки під час роботи. У комплекті встановлено фільтр AirMax, який легко замінити. Шнур 1,8 м.
| Ефективність | Потужність 60 Вт та продуктивність 400–700 м³/год забезпечують швидке збирання пилу |
| Тиха робота | Низький рівень шуму 31–62 дБ |
| Режими | 7 швидкостей |
| Фільтр | фільтр AirMax |
| Особливості | шнур 1,8 м |
| Потужність | 60 Вт |
| Продуктивність | 400–700 м³/год |
| Рівень шуму | 31–62 дБ |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Розміри | 21×23,5×9,5 см |
| Фільтр | фільтр AirMax |
| Вага | 1,9 кг |
| Двигун | корейський двигун |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |
Оплатіть зручним способом
Нова Пошта
1-3 дні • від 70 ₴
Нова Пошта — кур'єр
1-3 дні • до дверей
Укрпошта
3-7 днів • від 35 ₴
Безкоштовно від 3 000 ₴
100% оригінальна продукція з сертифікатами від виробника
Повернення протягом 14 днів
Безпечна оплата онлайн або при отриманні
Артикул: 19184
Витяжка настільна Air Max NF 11, біла – професійна настільна витяжка для манікюру та педикюру. Потужний двигун 60 Вт забезпечує продуктивність 400–700 м³/год, ефективно збираючи пил і опилки під час роботи. У комплекті встановлено фільтр AirMax, який легко замінити. Шнур 1,8 м.
| Ефективність | Потужність 60 Вт та продуктивність 400–700 м³/год забезпечують швидке збирання пилу |
| Тиха робота | Низький рівень шуму 31–62 дБ |
| Режими | 7 швидкостей |
| Фільтр | фільтр AirMax |
| Особливості | шнур 1,8 м |
| Потужність | 60 Вт |
| Продуктивність | 400–700 м³/год |
| Рівень шуму | 31–62 дБ |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Розміри | 21×23,5×9,5 см |
| Фільтр | фільтр AirMax |
| Вага | 1,9 кг |
| Двигун | корейський двигун |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |