
Артикул: ARMXPT24ZP
Витяжка для манікюру Air Max PANTHER `24 (золота панель) – змінна пластикова панель для вашої витяжки. Міцний матеріал легко чиститься і кріпиться на магніти, оновлюючи зовнішній вигляд пристрою. Панель ідеально підходить за розміром і доступна в різних кольорах.
| Міцність | Міцний пластик витримує навантаження |
| Догляд | Панель легко очищується та довговічна |
| Кріплення | Кріпиться на магніти для швидкої заміни |
| Сумісність | Підходить до більшості витяжок Air Max |
| Потужність | 65 Вт |
| Продуктивність | 450–800 м³/год |
| Рівень шуму | 31–62 дБ |
| Кількість швидкостей | Плавне регулювання потужності |
| Розміри | 22,4×28×9,5 см |
| Фільтр | HEPA‑фільтр |
| Двигун | німецький двигун |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |
Оплатіть зручним способом
Нова Пошта
1-3 дні • від 70 ₴
Нова Пошта — кур'єр
1-3 дні • до дверей
Укрпошта
3-7 днів • від 35 ₴
Безкоштовно від 3 000 ₴
100% оригінальна продукція з сертифікатами від виробника
Повернення протягом 14 днів
Безпечна оплата онлайн або при отриманні
Артикул: ARMXPT24ZP
Витяжка для манікюру Air Max PANTHER `24 (золота панель) – змінна пластикова панель для вашої витяжки. Міцний матеріал легко чиститься і кріпиться на магніти, оновлюючи зовнішній вигляд пристрою. Панель ідеально підходить за розміром і доступна в різних кольорах.
| Міцність | Міцний пластик витримує навантаження |
| Догляд | Панель легко очищується та довговічна |
| Кріплення | Кріпиться на магніти для швидкої заміни |
| Сумісність | Підходить до більшості витяжок Air Max |
| Потужність | 65 Вт |
| Продуктивність | 450–800 м³/год |
| Рівень шуму | 31–62 дБ |
| Кількість швидкостей | Плавне регулювання потужності |
| Розміри | 22,4×28×9,5 см |
| Фільтр | HEPA‑фільтр |
| Двигун | німецький двигун |
| Відправка по Україні | Щодня «Новою поштою» |
| Міжнародна доставка | «Укрпошта» / «Нова пошта» або вашим перевізником |
| Безкоштовна доставка | Від 3000 грн |
| Оплата | Готівкою, карткою або безготівковим переказом |
| Shine Club | 3% від 4000 грн, 5% від 8000 грн, 10% від 12000 грн |
| Умови знижок | Не діють на акційні товари, техніку та меблі |